Raibās Lieldienas

Kas visnepacietīgāk gaida Lieldienu zaķi un kas ar lielāko prieku ir gatavi piedalīties visās svētku aktivitātēs? Tie ir visi mazie bērni! Tāpēc arī pie mums “Ābelītē” bērni svētkus sagaidīja rūpīgi tiem gatavojoties.

No visām grupiņām uz Olu izstādi “saripoja” raibu raibās oliņas un “rindās kārtojās” svētku dekori. Bērnudārza teritorijā salidoja krāsaini putniņi. Kopā ar audzinātājām, bērni iepazinās ar Lieldienu ticējumiem un tradīcijām, lai  svētkos mācētu atbildēt uz Zaķa jautājumiem un ar pārliecību piedalīties dažādās rotaļu aktivitātēs.

Nebaidoties no tumšajiem lietus mākoņiem, svētkos visi pulcējāmies laukā, lai kopā ar Cālēnu ģimeni un Zaķēniem ietu jautrās rotaļās. Palīdzējām piepildīt krāsaino olu grozu, piedalīties “olu salūtā”, pabarot zaķi ar gardo burkānu, sacensties olu ripināšanā, protams arī kopīgi izšūpoties.

Kad Zaķu un Cālēnu uzdevumi bija godam izpildīti, nogurušie svētku svinētāji ar sajūsmu atrada pie grupiņu durvīm Zaķa atstāto olu grozu. Un tad varēja sākties “olu sišanās” turnīrs ar labākajiem draugiem!

Paldies “Ābelītes” kolektīvam par noorganizēto pasākumu!

 

 

Comments are closed.