Grupas

  • Grupa “Bizbizmārīte”

Skolotājas: Liene Zikmane, Valentīna Eglīte

Skolotāju palīgi:  Aiga Rancāne, Lauma Pūpola

“Bizbizmārīte” rotaļdarbību saraksts

  • Grupa “Lāčuks

Skolotājas: Dorina Doļinska, Ina Nāckalne

Skolotāju palīgs: Sanita Kuzma

“Lāčuks” rotaļdarbību saraksts

  • Grupa “Spārīte”

Skolotājas: Agneta Ābola, Kristīne Juberte

Skolotāju palīgi: Kristīne Krūmiņa, Agnese Jansone

“Spārīte” rotaļdarbību saraksts

  • Grupa “Skudriņa

Skolotājas: Sintija Ķeire, Anita Celmiņa – Davidsone

Skolotāju palīgi: Santa Bakria, Baiba Andersone

“Skudriņa” rotaļdarbību saraksts

  • Grupa “Gliemezītis

Skolotājas: Zidruna Bergs, Dace Damberga

Skolotāju palīgs: Natālija Doniņa

“Gliemezītis” rotaļdarbību saraksts

  • Grupa “Taurenītis

Skolotājas: Dana Daniela Dāvida, Ilze Dakuzašvili

Skolotāju palīgs: Inga Stara

“Taurenītis” rotaļdarbību saraksts

Grupa “Zīļuks

Skolotājas: Baiba Zute, Rūta Šulce

Skolotāju palīgs: Sandra Pīgožne

“Zīļuks” rotaļdarbību saraksts

  • Grupa “Pelīte

Skolotājas: Una Ozola, Madara Laizāne

Skolotāju palīgs: Evija Uzare

“Pelīte” rotaļdarbību saraksts

  • Grupa “Saulīte

Skolotājas: Marlēna Kilēvica, Daiga Baķe

Skolotāju palīgs: Maija Meņģele

“Saulīte” rotaļdarbību saraksts

  • Grupa “Ezītis

Skolotājas: Inga Reinvalde, Līga Kaminska

Skolotāju palīgs: Marita Peniķe

“Ezītis” rotaļdarbību grafiks

  • Grupa “Zaķītis

Skolotājas: Daiga Stepanoviča, Ilze Stieģele

Skolotāju palīgs: Ilze Šmīdenberga

“Zaķītis”  rotaļdarbību saraksts

  • Grupa “Sienāzītis

Skolotājas: Aiga Šēnberga, Dace Iberga

Skolotāju palīgs: Aija Leimane

“Sienāzītis” rotaļdarbību saraksts

  • Grupa “Bitīte

Skolotājas: Liene Pūce, Viktorija – Linda Gulbe

Skolotāju palīgs: Zita Kronberga

“Bitīte” rotaļdarbību saraksts

  • Grupa “Sprīdītis

Skolotāja: Ilona Zalkovska

Skolotājas palīgs: Līga Šņuciņa

“Sprīdītis” rotaļdarbību saraksts

Grupa “Putniņš”

Skolotājas: Ingrīda Štobe, Daina Baltrakova

Skolotājas palīgs: Selga Briede

“Putniņš” rotaļdarbību saraksts