Tēvu diena

Tētis -tas ir cilvēks, kas pados roku, kad mazais pakritis. Cilvēks, kas noglāstīs, kad sirdī ir liela sāpe un bēdas nāk pāri malām, pacels uz pleciem, lai labāk redzētu salūtu pilsētas svētkos…

Arī mūsu tēti ir pelnījuši atzinīgus vārdus un dienu, kurā viņus īpaši apsveicam. Tāpēc jau ceturto gadu septembra sākumā “Ābelītē” svinam TĒVU DIENU.

Bērni iepriecināja savu tēti ar mīļu dāvaniņu, jaukiem apsveikumiem un vēlējumiem. Tad visi tika aicināti izmēģināt spēkus jautrās sportiskās aktivitātēs. Vislielāko sajūsmu  bērniem un viņu vecākiem izraisīja ķerru brauciens un “pičpaunu” trase. Basketbola metienos labākos rezultātus uzrādīja mazie sportisti, toties tēti neatpalika lēcienos uz lielās bumbas. Jautrus, azartiskus mirkļus piedzīvoja futbolistu komanda, kurai bija paši labākie līdzjutēji.

Kopā uzrādītie rezultāti ir ļoti iepriecinoši, jo precīzi tika samesti 1440 basketbola grozi, tēvu pleci kopīgi noturējuši turpat 3280 kg, “noķertas”  380 peles, iesisti 37 futbola vārti un “nogāzti” 180 papīra torņi.

Ar gandarījumu varam secināt, ka mūsu tēti ir vislabākie saviem bērniem!

 

Comments are closed.