NO 30. MARTA KULDĪGĀ DARBOSIES TIKAI VIENS DEŽŪRBĒRNUDĀRZS

No pirmdienas, 30.marta, Kuldīgas novadā darbosies tikai viens dežūrbērnudārzs – pirmsskolas izglītības iestāde “Cīrulītis” turpmāk uzņems bērniņus, kuru vecākiem nav citu iespēju bērnu pieskatīšanai, no visiem pilsētas bērnudārziem.

Katras pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņi uzturēsies kopā vienā grupā. Ar bērniem strādās viņiem jau pazīstamās skolotājas un skolotāju palīgi no sava bērnudārza. Ēdināšanu bērniem nodrošinās grupu telpās.

Ja pieskatīšana neatliekami nepieciešama kādam no pagastu pirmsskolas grupu audzēkņiem, arī viņiem var tikt nodrošināta uzturēšanās bērnudārzā “Cīrulītis”, taču vecākiem iepriekšējā dienā līdz plkst. 14.00 noteikti jāsazinās ar savu pirmsskolas skolotāju vai skolas direktoru.

Atgādinām, ka uz bērnudārzu drīkst vest tikai veselus bērnus!

Līdz ar ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī un izteikto aicinājumu vecākiem bērnus uz pirmsskolas izglītības iestādēm vest tikai tādos gadījumos, ja nav iespējams citādi nodrošināt bērnu pieskatīšanu, Kuldīgas bērnudārzus ik dienu apmeklē tikai ap 30-40 bērnu. Pirmsskolas grupas novada pagastos, izņemot Vilgāles pamatskolu, bērni šobrīd neapmeklē vispār.

 

 

Comments are closed.